05

Mesut Yılmaz’ın acı günü: Büyük oğlu Yavuz intihar etti

İSTANBUL'da eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, Beykoz Konakları'ndaki evinde ölü olarak bulundu. Olayın intihar olduğu öne sürüldü.

Detay
05

ESKİŞEHİR›DE SAHİBİNDEN SATILIK DAİRE

ESKİŞEHİR- Adalar'da sahibinden satılık bakımlı daire.

Detay
05

SOUHAILA JNAH BRÜKSEL'DE YILIN ÖĞRETMENİ SEÇİLDİ

~Her yıl geleneksel hale getirilen Brüksel'in en iyi öğretmenleri yarışması bu yılda düzenlendi. Bu insiyatifi BRUZZ Dergisi, Brüksel Üniversite Birliği ile birlikte, Erasmushogeschool Brussel, CVO Coovi ve Vrije Universiteit Brussel'in birlikte gerçekleştirmekteler.

Detay
05

TEBRİK İLANI VE REKLAM VERMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE DERGİMİZİN YILBAŞI (OCAK 2018) SAYISI HAZIRLANIYOR

DERGİMİZİN YILBAŞI (OCAK 2018) SAYISI HAZIRLANIYOR. YENİYIL TEBRİK İLANI VERECEK OLAN SİYASİLER, SİVİL TOPLUM KURULUŞ TEMSİLCİLERİMİZ VE REKLAM VERECEK OLAN İŞADAMLARIMIZ ÖZELDEN BİZE ULAŞABİLİRLER. DESTEK SİZDEN TÜRKÇE YAYINLARI YAŞATMAK BİZDEN....

Detay
05

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan ile ilgili yeni açıklama

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yaptığı yeni açıklamada, "Ben hiçbir zaman haksızlık karşısında susan olmadım, olmayacağım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin?" ifadelerini kullandı

Detay
05

BAŞKONSOLOS DİLŞAD KIRBAŞLI KARAOĞLU KONUTUNDA ÖĞRETMENLERE RESEPSİYON VERDİ

Türkiye Cumhuriyeti Brüksel Başkonsolos Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu ve bir öğretmen olan eşi Adem Karaoğlu ile birlikte ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle, Belçika’da Türkçe ve Türk Kültürü eğitimi veren öğretmenlere konutunda resepsiyon verdi.

Detay
05

SONSUZLUK YOLCUSU MERHUME KARDEŞİM....

~Geçtiğimiz yıl bugünlerde çok sevdiğim kızkardeşim Sevilay Gündoğdu'nun uzun acıların neticesi, sonsuzluğa uçusunu çaresizce izlemiş ve onu Yüce Allah'a emanet etmiştik.

Detay
05

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Başöğretmen Atatürk'ün şahsında tüm öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" kutlu olsun.

Detay
05

~SCHAERBEEK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SAİT KÖSE: "ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ"

"Seçimlerin yakınlaşmasıyla bazı şirketler ve gazeteler anketler yapmaya başladı. Yapılan anketlerde ve kamuoyu yoklamalarında tüm bölgelerdeki belediyeler oy kaybederken, bizim Schaerbeek belediyesinin oyunu artırmakta olduğunu görüyoruz. Şuan ki belediye meclisindeki sandalye sayımızın 16'dan 20'ye çıkacağı görülüyor. Sosyalist Partisi Frankofon bölgesinde olduğu gibi burada da yarı yarıya oy kaybediyor. Sosyalist partisinin oylarının bir kısmı Ecolo'ya, bir kısmı da Ptb'ye gidiyor.

Detay
05

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı

ASELSAN'da çalışan mühendis, evinden 15 kilometre uzaklıktaki bir binanın 14'üncü katından atlayıp intihar etti. Son olayla birlikte ASELSAN'daki şüpheli intihar sayısı 8'e çıktı.

Detay
05

Sağlıklı Hareket için yürüdüler

~~Kısa adı Türkseunie olan Belçika Türk Dernekleri Birliği Brüksel şubesi ve üye dernekler tarafından 'Brüksel'de sağlıklı hareket' etkinliği düzenlendi.

Detay
05

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve özlemle anıyoruz

Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79’uncu yıldönümü... Her 10 Kasım’da olduğu gibi Ata’yı kaybettiğimiz saat olan 09.05’te hayat yine duracak; Türkiye’nin dört bir yanından binlerce yurttaş, Ata’yı anmak için bugün Anıtkabir’e akacak.

Detay
05

ERMENİ LOBİSİ BASKILARIYLA, HİPOKRAT YEMİNİ VE AVRUPA DEĞERLERİNİ AYAKLAR ALTINA ALMAKTA... Celil GÜNDOĞDU

~Dün Belçika'da tatsız bir olayla daha karşılaştık. Avrupa'nın ve Belçika'nın başkentinde Brüksel Parlamentosu PS'li Milletvekili Şevket Temiz Türk orjinli olması nedeniyle 'Ermeni Lobisi' tarafından 'Sözde Ermeni Soykırımı'nı kabul etmesi konusunda baskı altına alındı.

Detay
05

ESKİŞEHİR›DE SAHİBİNDEN SATILIK DAİRE

ESKİŞEHİR- Adalar'da sahibinden satılık bakımlı daire. 120 m2 3+1 Dört katli binanın son katı, ön ve arka balkon, tam donanımlı mutfak, kombili, çift tuvalet ve banyosu olan dairemiz ihtiyaç dolayısıyla satılıktır.

Detay
05

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. İŞTE CUMHURİYET'İ BÖYLE KURDUK.

29 ekim Cumhuriyet bayramımızın 94. yıldönümü bütün yurtta ve dünyadaki temsilciliklerimizde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor... Bir millet, bağımsızlık meşalesi altında tek yürek oldu. Tüm dünyayı dize getirdi. Ve tarih: 29 Ekim 1923... Şimdi sıra millet egemenliğinin ve demokrasinin teminatı Cumhuriyet’e gelmişti. İşte Cumhuriyet’e giden yolun öyküsü

Detay