05

SULTAN VE MUSTAFA EVLENLEREK DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Şen ve Aykaç aileleri Brüksel’de bulunan Yeni Yaşam Düğün salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde mutluluklarını akraba ve dostlarıyla paylaşmanın sevincini yaşamışlardır.

Detay
05

NURGÜL İLE OSMAN NİŞANLAMANIN HEYECANINI YAŞADILAR

~~Genç çift Nurgül ile Osman nişanlanmanın mutluluğunu aileleri, dostlarıyla birlikte yaşadılar. Evliliklerinin ilk adımında gençleri arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Detay
05

DEBORAH VE GÖKHAN MUHTEŞEM BİR TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Belçika’da yaşayan ve Belçika sanayi camiasında saygın bir kişiliğe sahip olan Rulman üreticisi EMS Yönetim kurulu ve TOSED Onursal başkanı Yılmaz Özcan ve Nesrin Özca'ın oğlu Gökhan ile Jean-Pierre ve Veronique Desloore'nin kızı Deborah, muhteşem bir törenle dünyaevine girdiler.

Detay
05

GAMZE İLE FATİH DİLLERE DESTAN BİR TÖRENLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

~~Genç çiftler Gamze ile Fatih aile, akraba ve dostlarının şehadetliğinde evliliklerinin mutluluğunu coşkuyla yaşadılar

Detay
05

YASEMİN VE OKTAY ÇİFTİ DİLLERE DESTAN BİR DÜĞÜN TÖRENİYLE DÜNYAEVİ'NE GİRDİLER.

Genç çiftler, Yasemin ile Oktay Brüksel’in prestijli salonlarından olan Birmingham Prestige salonunda dillere destan bir törenle dünyaevine girdi.

Detay
05

YAĞIZ AYBARS SÜNNET OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADI

~~Gent Türk Ocağı Eski Başkanı Recep Tuncer Sarı ve Nihat Önder, torunları Yağız Aybars Önder’ın sünnet töreninde, bir taraftan akraba ve dostlarıyla torunlarının mutluluğunu paylaşırken, diğer taraftan da davetlilerin tebriklerini kabul ettiler.

Detay
05

SEDA İLE ANILGÖRKEMLİ BİR TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER.

~~Genç çift Seda ile Anıl Birmingham Palace’de düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Detay
05

SEDA İLE ANIL’IN NİKAHINI BAŞKAN EMİR KIR KIYDI

~~Genç çift Seda ile Anıl Saint Josse Belediyesi’nde nikahlandılar. Genç çiftlerin nikahını Saint Josse Belediye Başkanı Emir Kır kıydı.

Detay
05

DİPLOMATLAR FİLİZ VE GENCAY’IN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTILAR

~~Filiz ile Gencay dillere destan bir düğün töreniyle dünyaevine girdiler. Yıllardan beri Brüksel Başkonsolosluğu makam şoförlüğünü yapan mütevazi kişilikli Orhan Demir ve Nazmiye Demir’in oğlu Gencay ile Selbi Assiye Taş ve Abdil Yılmaz’ın kızı Filiz’in mutluluğunu paylaşanlar arasında diplomat ağırlıklı davetlilerde vardı.

Detay
05

CAN AİLESİNİ EVLADI İZZET CAN'IN SÜNNET TÖRENİNDE BÜYÜK COŞKU VARDI....

Brüksel’in prestijli Pide salonlarından olan ‹Lale Pide› salonu sahibi İşadamı Levent ve Cennet Can’ın evlatları İzzet Can’ın ‹Yeni Yaşam Düğün Salonu’nda yapılan sünnet töreninde mutluluklarını akrabaları ve dostlarıyla paylaştı.

Detay
05

GELİN DAMAT ‘CHATEAU DU LAC’DAKİ DÜĞÜNLERİNE HELİKOPTERLE GELDİ

~~Brüksel’in en prestijli organizatörlerinden olan Yıldırım Organize sahibi Metin Yıldırım ve Emine Yıldırım evlatları Eyyüp ile, Süleyman Konakçı ve Merhume Havva Konakçı’nın kızı Hava dillere destan bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Detay
05

YILDIRIM AİLESİ EVLATLARI EYYÜP İÇİN TARİHİ VE MUHTEŞEM BİR KINA GECESİ GERÇEKLEŞTİRDİLER …

Detay
05

NERGİS İLE AKSEL NİŞANLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

Bulgaristan Türklerinden olan ve Belçika'da yaşayan Nergis Aydınova ve Aksel Bagıryev ailelerinin ve dotlarının şahadetliğinde nişanlanmanın mutluluğunu yaşadılar.

Detay
05

BELÇİKALI SİYASİLER DENİZ VE MİKAİL’İN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTILAR…

Evere Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan İnce ve Canan Çekiç’in kızı Deniz ile, Kadir Karşıkaya ve Zeliha Bayboz’un oğlu Mikail Roosdaal Palace’de düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Detay
05

BÜŞRA İLE GENCEHAN DOSTLARININ ŞAHİTLİĞİNDE DÜNYAEVİNE GİRDİ

~~Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan Zeynel ve Nurgüzel Kılıçların Avukat olan oğlu Gencehan ile, Ali ve Fatıma Ablay’ın kızı olan Büşra akrabaları ve dostlarının şahitliğinde dünya evine girdiler.

Detay