05

JENNYFER & ÜMİT GÖRKEMLİ BİR TÖRENLEEVLİLİKLERİNİ İLAN ETTİLER

Brüksel Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan ve Avrasya İletişim Vakfı Eski Başkanı Şahin çalışan ve Hülya Akyıldırım’ın oğlu Ümit ile, Keyser Daniel ve Thiry Josiane’nin kızı Jennyfer görkemli bir törenle evlenerek, dünya evine girdiler.

Detay
05

AYŞEGÜL VE BUĞRA ÇİFTİ DÜNYAEVİNE GİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADILAR.

Belçika Türk toplumunun saygın şahsiyetlerinden olan, BTMB Onursal Başkanı, www.gundem.be sanal site kurucusu ve Kanal Avrupa televizyonu program yapımcısı olan Duayen Gazeteci Hüseyin Dönmez, evladı Buğra’yı evlendirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadı.

Detay
05

TUĞÇE İLE YAKUT NİŞANLANMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

~~Hollanda Den Haag’da yaşayan Çakır ve Daştan Aileleri, evlatları Tuğçe Çakır ile Yakut Daştan’ın nişan mutluluğunu dostlarıyla birlikte yaşadılar.

Detay
05

Aliekber ve Emir Beder sünnet olmanın heyecanını ailesiyle birlikte yaşadı

~~Güzel Iğdır şehrimizin değerli alimlerinden olan H. Şeyh Veli Beder, torunlarının sünnet töreni mutluluğunu alim arkadaşları, akrabaları ve dostlarıyla birlikte paylaştı.

Detay
05

SULTAN VE MUSTAFA EVLENLEREK DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Şen ve Aykaç aileleri Brüksel’de bulunan Yeni Yaşam Düğün salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde mutluluklarını akraba ve dostlarıyla paylaşmanın sevincini yaşamışlardır.

Detay
05

NURGÜL İLE OSMAN NİŞANLAMANIN HEYECANINI YAŞADILAR

~~Genç çift Nurgül ile Osman nişanlanmanın mutluluğunu aileleri, dostlarıyla birlikte yaşadılar. Evliliklerinin ilk adımında gençleri arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Detay
05

DEBORAH VE GÖKHAN MUHTEŞEM BİR TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Belçika’da yaşayan ve Belçika sanayi camiasında saygın bir kişiliğe sahip olan Rulman üreticisi EMS Yönetim kurulu ve TOSED Onursal başkanı Yılmaz Özcan ve Nesrin Özca'ın oğlu Gökhan ile Jean-Pierre ve Veronique Desloore'nin kızı Deborah, muhteşem bir törenle dünyaevine girdiler.

Detay
05

GAMZE İLE FATİH DİLLERE DESTAN BİR TÖRENLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

~~Genç çiftler Gamze ile Fatih aile, akraba ve dostlarının şehadetliğinde evliliklerinin mutluluğunu coşkuyla yaşadılar

Detay
05

YASEMİN VE OKTAY ÇİFTİ DİLLERE DESTAN BİR DÜĞÜN TÖRENİYLE DÜNYAEVİ'NE GİRDİLER.

Genç çiftler, Yasemin ile Oktay Brüksel’in prestijli salonlarından olan Birmingham Prestige salonunda dillere destan bir törenle dünyaevine girdi.

Detay
05

YAĞIZ AYBARS SÜNNET OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADI

~~Gent Türk Ocağı Eski Başkanı Recep Tuncer Sarı ve Nihat Önder, torunları Yağız Aybars Önder’ın sünnet töreninde, bir taraftan akraba ve dostlarıyla torunlarının mutluluğunu paylaşırken, diğer taraftan da davetlilerin tebriklerini kabul ettiler.

Detay
05

SEDA İLE ANILGÖRKEMLİ BİR TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER.

~~Genç çift Seda ile Anıl Birmingham Palace’de düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Detay
05

SEDA İLE ANIL’IN NİKAHINI BAŞKAN EMİR KIR KIYDI

~~Genç çift Seda ile Anıl Saint Josse Belediyesi’nde nikahlandılar. Genç çiftlerin nikahını Saint Josse Belediye Başkanı Emir Kır kıydı.

Detay
05

DİPLOMATLAR FİLİZ VE GENCAY’IN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTILAR

~~Filiz ile Gencay dillere destan bir düğün töreniyle dünyaevine girdiler. Yıllardan beri Brüksel Başkonsolosluğu makam şoförlüğünü yapan mütevazi kişilikli Orhan Demir ve Nazmiye Demir’in oğlu Gencay ile Selbi Assiye Taş ve Abdil Yılmaz’ın kızı Filiz’in mutluluğunu paylaşanlar arasında diplomat ağırlıklı davetlilerde vardı.

Detay
05

CAN AİLESİNİ EVLADI İZZET CAN'IN SÜNNET TÖRENİNDE BÜYÜK COŞKU VARDI....

Brüksel’in prestijli Pide salonlarından olan ‹Lale Pide› salonu sahibi İşadamı Levent ve Cennet Can’ın evlatları İzzet Can’ın ‹Yeni Yaşam Düğün Salonu’nda yapılan sünnet töreninde mutluluklarını akrabaları ve dostlarıyla paylaştı.

Detay
05

GELİN DAMAT ‘CHATEAU DU LAC’DAKİ DÜĞÜNLERİNE HELİKOPTERLE GELDİ

~~Brüksel’in en prestijli organizatörlerinden olan Yıldırım Organize sahibi Metin Yıldırım ve Emine Yıldırım evlatları Eyyüp ile, Süleyman Konakçı ve Merhume Havva Konakçı’nın kızı Hava dillere destan bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Detay